Forum UnixBroker opinie o brokerze

Jak podano na stronie brokerskiej, UnixBroker umożliwia handel na całym świecie z różnych typów urządzeń. Według niego warto wybrać go na pośrednika handlowego, ponieważ: jest skoncentrowany na dobru klienta, posiada pięć możliwych do wyboru platform handlowych, całodobowe wsparcie i ponad 100 aktywów do wyboru.

Posiadane licencje i certyfikaty

Nasza redakcja nie potrafi odpowiedzieć na pytanie o licencje posiadane przez brokera. Być może takie wiadomości można uzyskać w biurze obsługi klienta.

UnixBroker – opłaty i prowizje

Niestety, nie wiemy jakie prowizje są pobierane przez brokera, nie wiemy również jakie są wymagane opłaty.

Minimalny depozyt

Nasza redakcja nie jest w stanie odpowiedzieć na pytanie o minimalny depozyt wymagany przez brokera. Nie potrafimy odpowiedzieć na pytanie ile pieniędzy bezie potrzebne do rozpoczęcia inwestycji.

UnixBroker – konto demo

Nasza redakcja nie posiada informacji o koncie dekoracyjnym, w tym celu można kontaktować się z brokerem.

Opinie o UnixBroker na forach i blogach internetowych

Po sprawdzeniu blogów finansowych i komentarzy o brokerze stwierdzamy, że jest on chyba mało rozpowszechniony. Być może warto zaczekać, aż stanie się popularniejszy. Z powodu małej ilości komentarzy wstrzymujemy się z wydaniem ostatecznej opinii i czekamy na pojawienie się większej ilości informacji o UnixBroker.

Siedziba brokera

FAQ

Jakie platformy udostępnia broker?

Według niego są to MT4 i unikalny Web Trader.

Czy broker posiada ofertę dla początkujących handlarzy?

Jak poinformował broker – tak. Oferuje im usługi profesjonalnych menedżerów kont, analityków finansowych i akademii edukacyjnej.

Jaką pomoc oferuje broker?

Jak twierdzi UnixBroker jest to czat na żywo, a także kontakt z biurem obsługi klienta.