Forum Olymp Trade opinie o brokerze

Broker oznajmił, że należy do czołowych liderów usług online od 2014 roku. Specjaliści jakich zatrudnia firma sprawiają, że trading z brokerem wciąż staje się bardziej komfortowy i dochodowy. Według Olymp Trade posiada on 25 mln kont klientów, 30 mln miesięcznych transakcji na platformie oraz $150 mln miesięcznego obrotu handlowego. Jest również dostępny z 134 krajów.

Posiadane licencje i certyfikaty

Broker poinformował, że należy do komisji finansowej FinaCom. Potwierdza ona, że firma jest profesjonalistą w dziedzinie świadczonych przez nią usług. Jakość realizacji transakcji została potwierdzona przez niezależny egzamin Verify My Trade.

Olymp Trade – opłaty i prowizje

Nasza redakcja nie potrafiła ustalić wysokości opłat jakie pobiera broker. Wiemy jednak że założenie konta jest prawdopodobnie darmowe.

Minimalny depozyt

Według strony internetowej brokera, minimalny depozyt wynosi $10. Jego utworzenie odbywa się po zalogowaniu do platformy.

Olymp Trade – konto demo

Jak stwierdzono na stronie internetowej brokera, umożliwia on otwarcie konta demonstracyjnego. Na koncie demo udostępniane jest 10 tys. wirtualnej waluty, którą można użyć do nauki i ćwiczeń inwestycji.

Opinie o Olymp Trade na forach i blogach internetowych

Broker posiada zróżnicowane komentarze na swój temat. Wśród nich są i takie, które wskazują na profesjonalizm i rzetelne usługi brokera. Osoby nastwione nieco negatywnie wydawały się być mniej zadowolone z usług brokerskich albo z oferowanych przez niego warunków. Według naszej redakcji wydanie ostatecznego werdyktu jest trudne, że wglądu na niejednoznaczność komentarzy.

Siedziba brokera

FAQ

Jakimi zaletami wykazuje się broker?

Według strony brokera, należą do nich: minimalna kwota transakcji od $1, darmowa dostęp do zasób edukacyjnych oraz całodobowe wsparcie klienta.

Czy mogę w jakiś sposób sprawdzić historię transakcji?

Broker stwierdził, że tak.

Czy powinienem zainstalować jakiś program na swoim komputerze PC?

Broker zauważył, że nie ma takiej potrzeby, gdyż można korzystać z wersji sieciowej oprogramowania, udostępnianej po założeniu konta.