Forum FXTM opinie o brokerze

Wedle opisu brokera, założona w 2011 roku marka FXTM stała się światowym liderem handlu online. Oferuje ona dostęp do rynków finansowych odbiorcom z całego świata. Jak twierdzi broker, jest on specjalistą w handlu lewarowanym, dając możliwości generowania zwrotów finansowych z rosnących oraz opadających cen walutowych indeksów, towarów i akcji. Nie zwracając uwagi na poziom zaawansowania klienta broker oferuje mu odpowiednią pomoc i wsparcie.

Posiadane licencje i certyfikaty

Jak twierdzi broker, jest on regulowany przez CySEC oraz zrejestrowany w FCA.

FXTM – opłaty i prowizje

Strona internetowa brokera zawiera wykaz pobieranych przez niego opłat. Odsyłamy do niej osoby chcące zapoznać się z aktualnym cennikiem.

Minimalny depozyt

Według naszej redakcji minimalny, wymagany depozyt wynosi $10.

FXTM – konto demo

Jak stwierdzono na stronie brokera, istnieje możliwość treningu inwestorskiego dzięki środowisku wolnym od ryzyka. Umożliwia to konto demonstracyjne, które pozwala wdrożyć się osobom nie czującym się pewnie w świecie handlu.

Opinie o FXTM na forach i blogach internetowych

Broker zebrał sporo pozytywnych komentarzy na swój temat. Zdaniem entuzjastów broker oferuje korzystne warunki handlowe. Osoby nastwione mniej pozytywnie wolą szukać dalej innego brokera lub lepszą ofertę. Ponieważ naszym zdaniem każdy inwestor ma swoje własne wymagania i potrzeby, nie chcąc wprowadzić nikogo w błąd nie podejmujemy się wydania końcowej opinii.

Siedziba brokera

FAQ

Jak mogę zmienić dane o miejscu zamieszkania?

Według brokera należy wysłać email z kopia dokumentu potwierdzającego nowe miejsce zamieszkania.

W jaki sposób mogę się zweryfikować?

Jak poinformował broker, należy to zrobić poprzez wysłanie dowodu tożsamości i potwierdzenia miejsca zamieszkania.

Ile trwa weryfikacja profilu?

Według strony brokera, weryfikacja profilu może zająć od 20 minut do 24 godzin.