Forum E*TRADE opinie o brokerze

Strona internetowa brokera podaje, że został on utworzony w 1982 roku. Postanowił on ułatwić proces inwestycyjny. Twierdzi, że obecnie jest liderem wśród innych brokerów finansowych. Specjalizuje się w dostarczaniu cyfrowych usług inwestycyjnych, jakie są oparte na doświadczeniu profesjonalistów. Firma posiada także dostęp do technologicznie zaawansowanej platformy inwestycyjnej.

Posiadane licencje i certyfikaty

Nasza redakcja nie potrafi odpowiedzieć na pytanie o posiadane przez brokera regulacje i certyfikaty. W celu ich poznania można skontaktować się z biurem obsługi klienta.

E*TRADE – opłaty i prowizje

Broker twierdzi, że opłaty za akcje, opcje i fundusz wynoszą $0. Ceny kontraktów na opcje zaczynają od $0,65, kontraktów futures – $1,50. Więcej informacji można odnaleźć na stronie brokera.

Minimalny depozyt

Broker poinformował o kwocie minimalnego depozytu wymaganego do otwarcia rachunku wynoszącej $0. Aby go otworzyć, należy zasilić go pieniędzmi w ciągu 30 dni. Niestety, nie odleźliśmy informacji ile może wynosić ta kwota.

E*TRADE – konto demo

Nasza redakcja nie wie czy broker oferuje konto demonstracyjne, być może warto zapytać o to biuro obsługi klienta.

Opinie o E*TRADE na forach i blogach internetowych

Zapoznanie z internetowymi komentarzami pozwoliło nam stwierdzić, że broker zgromadził grupę zadowolonych osób. Piszą pozytywne komentarze o brokerze. Jednak niektóre osoby twierdzą, że strona internetowa brokera została za bardzo rozbudowana i utrudnia to znalezienie informacji. Według nasze redakcji wystawienie opinii jest bardzo trudne i najlepiej jest zaczekać na to, aż broker zajmie bardziej ugruntowaną pozycję.

Siedziba brokera

FAQ

Jak można utworzyć konto broekrskie?

Według informacji ze strony internetowej można to zrobić online, telefonicznie albo kontaktując się poprzez e-mail.

W jaki sposób mogę zasilić konto?

Według brokera można to zrobić posługując się elektronicznym transferem pieniężnym

W jaki sposób mogę zresetować moje hasło lub identyfikator użytkownika?

Jak twierdzi broker, można to zrobić online.