Forum ColmexPro opinie o brokerze

Jak poinformował broker za pośrednictwem strony internetowej, pomaga on w uzyskaniu dostępu inwestorom do rynków całego świata. Jak można odczytać dalej, podlega on regulacjom dwóch jurysdykcji, jest transparentny cenowo oraz posiada korzystne spready. Biuro obsługi klienta świadczy usługi w różnych językach, by jak zaznaczył broker, udzielić wyczerpującej pomocy na różne pytania klientów.

Posiadane licencje i certyfikaty

Broker zaznaczył na stronie internetowej, że jest w posiadaniu licencji CySEC.

ColmexPro – opłaty i prowizje

Broker pobiera odpowiednie opłaty i prowizje w związku z jego usługami, więcej można dowiedzieć się z jego strony internetowej.

Minimalny depozyt

Minimalny depozyt wymagany przez brokera zależy od używanego planu. Przykładowo konto brązowe wymaga $2000. Inne konta wymagają wpłaty większych depozytów.

ColmexPro – konto demo

Jak poinformował broker istnieje możliwość otwarcia darmowego konta demonstracyjnego.

Opinie o ColmexPro na forach i blogach internetowych

Broker zgromadził wiele różnych opinii w Internecie. Niektóre z nich są pisane przez zadowolone z handlu osoby i pozytywnie odnoszą się do brokera. Inne komentarze odnoszą się nieco bardziej krytycznie. Mimo to nasza redakcja nie była w stanie zweryfikować wszystkich opinii, stąd ostateczną ocenę brokera pozostawia czytelnikom.

Siedziba brokera

FAQ

Jakie platformy udostępnia broker?

Na stronie internetowej brokera znajduje się informacja o 4 platformach brokerskich: ColmexPro 2.0, MetaTrader4, MultiTrader i WebTrader 2.0.

W jakich godzinach broker udziela wsparcia klienta?

Według brokera wsparcie jest świadczone od poniedziałku 07:00 do piątku 20:00 GMT

Jak dużo instrumentów finansowych oferuje broker?

Broker napisał o 11 tys.