Forum CMC Markets opinie o brokerze

Broker opublikował informację na stronie, twierdzącą, że z jego pomocą można operować na około 10 tys. instrumentów finansowych na całym świecie. Do propozycji inwestycyjnych brokera zaliczają się: Forex, indeksy, kryptowaluty, surowce, akcje, ETF i obligacje. Jak można sprawdzić dalej w ofercie znajdują się konkurencyjne spready i dwa pakiety: dla początkujących i doświadczonych inwestorów.

Posiadane licencje i certyfikaty

Według brokera podlega on nadzorowi FCA, BaFIN i KNF.

CMC Markets – opłaty i prowizje

Nasza redakcja odnalazła informację na stronie brokera, mówiącą, że zapewnia on niskie speady oraz niewielkie koszty transakcyjne.

Minimalny depozyt

Według brokera, pakiet dla początkujących inwestorów nie jest powiązany z koniecznością uiszczenia minimalnego depozytu.

CMC Markets – konto demo

Jak stwierdzono na stronie brokera, istnieje możliwość otwarci rachunku demonstracyjnego.

Opinie o CMC Markets na forach i blogach internetowych

CMC Markets posiada dobre opinie wśród wielu inwestorów. Według nich broker wykazuje spory profesjonalizm i odpowiedzialność. Mimo to niektórzy są niezbyt zadowoleni, gdyż jak tłumaczą, musza płacić różne opłaty. W obliczu istnienia wielu zróżnicowanych komentarzy i opinii powstrzymujemy się z wydaniem ostatecznego werdyktu.

Siedziba brokera

FAQ

Co to jest program alpha?

Według informacji udzielonej na tronie przez brokera, program pozwala korzystać z dodatkowych usług i benefitów, takich jak: indywidualne wsparcie inwestora, wydarzenia edukacyjne i dostęp do unikalnych treści.

Ile instrumentów posiada w ofercie broker?

Według niego można dokonywać transakcje na około 10 tys. instrumentów z całego świata.

Jaki był rok rozpoczęcia działalności brokera?

Według CMC Markets był to rok 1989.