Forum BossaFX opinie o brokerze

Strona brokera zawiera informację, że jego działanie opiera się na położeniu nacisku na uczciwość oraz przejrzyste praktyki biznesowe. Postanowił także udostępnić rynek Forex wszystkim inwestorom. BossaFX pisze o sobie, że jego zaangażowanie i jakość świadczonych usług potwierdza wiele zdobytych nagród.

Posiadane licencje i certyfikaty

Broker podał, że podlega nadzorowi KNF. Środki klientów są zabezpieczone przez Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych S.A.

BossaFX – opłaty i prowizje

Zmieszczona na stronie internetowej tabela opłat i prowizji wskazuje, że otwarcie, zamknięcie i prowadzenie rachunku z BossaFX są bezpłatne. Nasza redakcja postanowiła nie przytaczać pozostałych opłat, ponieważ mogą one ulec zmianie. Stąd stwierdzamy, że można również zapoznać się z aktualną tabelą ze strony brokera.

Minimalny depozyt

Na stronie brokera zamieszczono informację, że minimalny depozyt wymagany do otwarcia rachunku wynosi 1000PLN dla rachunku rzeczywistego OTC.

BossaFX – konto demo

Jak podaje broker, został umożliwiony handel na koncie demonstracyjnym. Aby wziąć w nim udział należy pobrać ze strony plik instalacyjny, a następnie zainstalować platformę na komputerze klienta.

Opinie o BossaFX na forach i blogach internetowych

BossaFX posiada opinię dobrego i zaufanego brokera w oczach wielu inwestorów. Pojawiają się również głosy, które są niezadowolone z ich zdaniem nieco zbyt dużych kwot prowizji brokerskich. Ponieważ nasza redakcja nie potrafi odpowiedzieć na pytanie, jakie kwoty brokerskie byłyby akceptowane, nie wydaje ostatecznego zdania i ostateczny werdykt pozostawia czytelnikom.

Siedziba brokera

FAQ

W jakim sposób mogę otworzyć rachunek demonstracyjny?

Jak można odnaleźć na stronie brokera, aby to zrobić należy pobrać odpowiedni plik instalacyjny ze strony BossaFX, a następnie zainstalować platformę.

Jakie wymogi posiada platforma handlowa?

Jak poinformowano na stronie brokera, należy posiadać komputer z system operacyjnym Windows co najmniej w wersji 7.

Czy w jednym czasie można posiadać otwarte rachunek demo i rzeczywisty?

Broker stwierdził, że jest to możliwe ponieważ na jednym komputerze może działać więcej niż 1 platforma.