Forum BDSWISS opinie o brokerze

Za pośrednictwem strony internetowej brokera podano, że udostępnia on handel na ponad 1000 parach Forex i CFD obejmujące: akcje, metale, surowce energetyczne, indeksy i fundusze ETF. Dodatkowo wspiera traderów z ponad 180 krajów i oferuje in wiodące usługi inwestycyjne. Liczba klientów brokera na całym świecie wynosi pół miliona.

Posiadane licencje i certyfikaty

Zamieszczone przez brokera informacje wskazują, że posiada regulacje NFA, FSC, FSA, CySEC i BaFin.

BDSWISS – opłaty i prowizje

Według znalezionych przez nas informacji na stronie brokerskiej, BDSWISS oferuje konkurencyjne ceny, a m.in. brak opłaty za wpłaty i wypłaty w transakcjach dokonywanych z pomocą karty kredytowej.

Minimalny depozyt

Pomimo poszukiwań nasza redakcja nie odnalazła informacji na temat warunków minimalnego depozytu wymaganego przez brokera, jaki jest wymagany do założenia rachunku.

BDSWISS – konto demo

Według naszej redakcji istnieje możliwość, że broker udostępnia konto demonstracyjne, jednak nie jesteśmy pewni tej informacji.

Opinie o BDSWISS na forach i blogach internetowych

Aby ustalić czy broker cieszy się dobrą opinią wśród klientów postanowiliśmy przejrzeć komentarze zgromadzone w Internecie. Zauważyliśmy, że niektórzy sceptycy twierdzą, że opłaty powinny być bardziej konkurencyjne. Wedle nasze reakcji wyłonienie ostateczne opinii jest bardzo trudne. W tym przypadku powstrzymujemy się od jej wystawienia i zachęcamy aby przemyśleć swoje decyzje inwestycyjne.

Siedziba brokera

FAQ

Jakich walut mogę użyć w handlu?

Broker poinformował, że można używać: Euro, Dolarów Amerykańskich albo Funtów Brytyjskich.

W jaki sposób mogę dokonać wpłaty pieniędzy na konto?

Według brokera istnieje dość dużo metod wpłaty, np. kata kredytowa, przelew bankowy, Skrill lub inne sposoby.

Ile kosztują wypłaty środków?

Według brokera większość jest darmowa, jednak warunkiem jest wypacanie ponad 100 EUR/USD/GBP.