Forum Axiory opinie o brokerze

Jak zauważono na stronie internetowej brokera, chce on zapewnić handlowcom przejrzystość i najnowsze technologie, na jaką każdy z nich zasługuje. Chce być instytucją na której można polegać, dlatego jego misją stało się stworzenie ścieżki sukcesu oraz dbanie o zadowolenie każdego klienta. Co więcej broker wciąż idzie na przód i wkłada coraz więcej pracy, chcą zaoferować kolejne usługi swoim inwestorom.

Posiadane licencje i certyfikaty

Jak poinformował broker, jest on licencjonowany przez International Financial Services Commision of Belize. Dzięki temu działania brokera są przejrzyste i profesjonalne.

Axiory – opłaty i prowizje

Opłaty pobierane przez brokera znajdują się na jego stronie internetowej. Nasza redakcje nie chce ich przytaczać uważając, że trudno jest je streścić, toteż można się z nimi zapoznać na stronie internetowej Axiory.

Minimalny depozyt

Broker twierdzi, że minimalny depozyt wynosi 50 USD.

Axiory – konto demo

Jak można odczytać ze strony brokera, jego konta demonstracyjne są zbliżone do prawdziwych kont handlowych, dlatego można na nich inwestować podobnie jak w warunkach rzeczywistych, by móc optymalizować swoje strategie handlowe.

Opinie o Axiory na forach i blogach internetowych

Broker wydaje się być popierany wśród wielu inwestorów. Chwalą go oni za profesjonalne podejście do inwestycji i do obsługi klienta. Osoby mniej zadowolone uważają, że broker nie spełnił ich oczekiwań. Nasza redakcja nie na powodów takiej decyzji toteż, chcąc być rzetelną, nie wystawia ostatecznej opinii.

Siedziba brokera

FAQ

Ile kont demonstracyjnych mogę utworzyć?

Według brokera można ich posiadać kilka.

Czy mogę handlować równocześnie na koncie rzeczywistym i demonstracyjnym?

Według brokera można dokonywać realnych transakcji i jednocześnie testować strategie przy użyciu konta demonstracyjnego.

Czy konto demonstracyjne może wygasnąć?

Jak twierdzi broker, nie, ponieważ konta demo nie mają ustalonego limitu czasowego.