Forum Admiral Markets opinie o brokerze

Broker podał za pośrednictwem strony, że firmy współpracujące z marką Admiral Markets są wiodącymi dostawami handlu online. Oferta brokera obejmuje Forex, metale, energię, akcje, obligacje i waluty cyfrowe. Broker obrał sobie za cel zapewnienie dostępu do wysoce funkcjonalnego oprogramowania oraz najwyższej jakości usług.

Posiadane licencje i certyfikaty

Według brokera jest on regulowany przez: UK Financial Authority, Estoński Nadzór Finansowy, CySEC na Cyprze, Australian Financial Services License, a także MiFID II w Europie.

Admiral Markets – opłaty i prowizje

Informacje na stronie brokera wskazują, że prowizja brokera jest pobierana za 1 lot wartości transakcji na rachunkach Zero.MT4 i Zero.MT5. Prowizja odnosi się tylko do jednej transakcji, natomiast całość kwoty prowizji za otwarcie i zamknięcie zlecenia stanowi dwukrotność tej wartości. Kwota prowizji jest pobierana przy otwarciu zlecenia.

Minimalny depozyt

Według brokera, minimalny depozyt na rachunku Zero.MT4 wynosi 200EUR, natomiast na Invest.MT5 1EUR.

Admiral Markets – konto demo

Jak twierdzi broker rozpoczęcie handlu powinno odbyć się w sposób bezpieczny, stąd dobrym wyjściem może okazać się założenie rachunku demonstracyjnego. Powala ono bezpłatnie poznawać rynki finansowe w sposób wolny od ryzyka.

Opinie o Admiral Markets na forach i blogach internetowych

Niektórzy z internautów uważają, że pobierane przez brokera prowizje mogłyby być nieco niższe. Zwolennicy chwalą Admiral Markets za umożliwienie dostępu do materiałów szkoleniowych, pozwalających poszerzyć ich wiedzę o inwestowaniu. Nasza redakcja nie jest w stanie zająć jednoznacznego stanowiska, dlatego powstrzymuje się od wydania ostatecznego głosu.

Siedziba brokera

FAQ

Czy broker oddziela środki klientów?

Strona brokera informuje, że tak, ponieważ wszystkie środki klientów są oddzielone, z dala od aktywów własnych Admiral Markets.

Czy broker chroni przed saldem ujemnym?

Według strony internetowej, tak, pokrywa do 50 tys. EUR.

Czy strona internetowa zawiera kalkulator inwestora?

Jak podał broker, tak. Kalkulator pozwala na określenie parametrów transakcji zanim będą one otworzone.