Forum AAATrade opinie o brokerze

Broker zamieścił w Internecie, że jego celem jest jasne rozumienie potrzeb i celów klientów. Oferuje pomoc w wykorzystaniu potencjału rynków finansowych dzięki świadczeniu kompleksowych usług inwestycyjnych. Swoim klientom zapewnia wsparcie wiedzą z zakresu finansów, innowacje technologiczne i profesjonalną obsługę klienta. Jak napisał broker, chce on stać się największym na świecie centrum inwestycyjnym, preferowanym przez małych oraz dużych inwestorów.

Posiadane licencje i certyfikaty

Broker twierdzi, że jest godny zaufania dzięki posiadanym licencjom CySEC i MIFID II.

AAATrade – opłaty i prowizje

Ponieważ cennik opłat jest dostępny na stronie brokera, dobrym pomysłem przed rozpoczęciem handlu wydaje się zapoznanie się z nim.

Minimalny depozyt

Broker podał, że kwota minimalnego depozytu zależy od dostępnych usług. Inwestorzy podstawowi muszą uiścić 500 EUR, zaawansowani 25 tys. EUR i użytkownicy premium 100 tys. EUR.

AAATrade – konto demo

Broker zapewnia, że istnieje możliwość korzystania z konta demonstracyjnego, a także darmowych ebooków, materiałów edukacyjnych i analiz rynkowych.

Opinie o AAATrade na forach i blogach internetowych

Broker posiada pozytywne opinie wyrażone od zadowolonych klientów. Świadczą ona o profesjonalizmie w inwestycjach i obsłudze inwestorów. Niektórzy komentujący zwracali uwagę, że broker może pobierać zbyt duże opłaty, toteż wstrzymują się z wyborem tej instytucji. Nasza redakcja nie jest pewna prawdziwości takich komentarzy, toteż chcąc zachować bezstronność i rzetelność nie pisze ostatecznej opinii.

Siedziba brokera

FAQ

Jakimi walutami można zasilić depozyt?

Jak twierdzi broker, mogą być to USD, EUR lub GBP.

Czy ktoś inny może wpłacić pieniądze na moje konto?

Według brokera, nie. Wszystkie płatności powinny pochodzić z konta inwestora.

Kiedy można wypłacić swoje środki?

Według strony brokera środki z konta handlowego mogą zostać wypłacone w każdej chwili.